Optički Prenos

U pogledu optičkih, prenosnih tehnologija mi nudimo proizvode vodećih kompanija Harmonic i Motorola.

Optička platforma
300 Watt AC Power Supply / Controller
-48 VDC Power Supply
Communications Module
Analog Forward Receiver
1,2 GHz
Digital Transmitter (5-65 MHz)
Digital return transmitter with dual RF inputs (5-100 MHz)
Quad high gain analog return receiver
RFoG Diplexer/Return Receiver (5-85 MHz)
Dual Digital Receiver
(5-100 MHz Passband)
Dual Return Channel Digital Receiver (5-65 MHz Passband)
Quad Digital Return Receiver with Selectable Bandwidth Range
Analogni 1310 nm transmiter
1 GHz
Double-Density 1310 nm Transmitter System 1,2 GHz
DWDM transmiteri duple gustine za isporuku punog spektra
Double Density Full Spectrum DWDM Transmitter
Quad-Density Full Spectrum DWDM Transmitter System
Full Spectrum DWDM Transmitter
Analogni eksterno modulisani transmiter za pun spektar
1.218 GHz Analog Transmitter (65/85)
Analog 1550 nm externally modulated transmitter 1 GHz
Analog Externally Modulated Long Distance Full Spectrum ...
Optical Amplifier
High Performance, Multiport Optical Amplifier
Prijemnik povratnog smera
PWRLink II DFB 1310 nm-predajnik
ARRIS PWRLink II DFB predajnici visoke gustine
1550 nm DWDM Predajnik
MAX Link Video optički pojačavač
Optička platforma
4-oroportni prijemnik povratnog smera
Prijemnik direktnog smera
1550nm Broadcast/Narrowcast predajnik
1550nm Broadcast/Narrowcast predajnik
1550nm Broadcast predajnik
Optički pojačavač za HFC mreže
OBI Elimination HPON™ Optical Distribution Solution
1.2 GHz 4x4 Segmentable Nodes
1.2 GHz Scalable node platform
Digital Transceiver, dual RF inputs, three bandwidth ranges
for DT 4250 Transceiver
Modularna platforma optičkog čvora
Deep Fiber 2X2 optički čvor
OBI-free RfoG čvor
1.2 GHz Segmentable optical Node
1.2 GHz Segmentable optical Node 2x2
1.2 GHz Segmentable optical Node 1x2
1.2 GHz Segmentable optical Node 1x1
Napredni optički čvor dizajniran za tradicionalne HFC ili FTTB ...
Mininode za HFC i RFoG mreže, FTTH / FTTB primene - 1.2 GHz
Optički čvor za FFTLA za HFC mreže do 1.2 GHz
Mikronode za RFoG mreže, FTTH/FTTB namene - 1.2 GHz
The first active and outdoor-capable Hybrid Repeater used in ...
Erbium Doped Fiber Amplifier-EDFA
Multiple Inputs Single Output
XFP Host System Chassis
OT XFP zamenjivi moduli / broadcast, narrowcast i optički ...
1.2 GHz OT XFP DWDM Transmitter
Headend Controller for FOSTRA-F
Intelligent Monitoring Software Solution
Optički distributivni pojačavač
Intelligent Universal Optribution Chassis
Intelligent Optribution Chassis
Intelligent Optribution Distribution Chassis
Smart Intelligent Optribution Chassis
Wall mount Chassis for Desktop Optribution Modules
Intelligent Optribution Outdoor Chassis
Optribution Basic L-Band Link
Optribution Basic/Advanced L-Band Link
Optribution Advanced L-Band Link
Optribution Top L-Band Link
Optribution 10 MHz Link
Optribution DWDM L-Band Link
Optribution Basic Twin L-Band Link
Optribution L-Band & 10 MHz Link
Korisnički optički čvor za FTTH mreže
CATV Optical Receiver

Više se ne proizvodi

Kontroler/ Modul napajanja
PWR Link II DFB Predajnik
2-portni prijemnik povratnog smera
MAXLink 1550 nm optički pojačavač
MAXLink 1550 nm optički predajnik
Predajnik direktnog smera
Starline optički čvor
Optički pojačavač za više talasnih dužinina
PWRBlazer skalabilni optički čvor
for HLN 3112, 3142, 3842
Izlazni modul PWRBlazer skalabilnog optičkog čvora
PWR Blazer prijemni modul optičkog čvora
Predajni modul povratnog smera PWR Blazer optičkog noda
Optički transiver (sličan ONT-u)
PWRBlazer II optički čvor
Optički pred-pojačavač za jednu talasnu dužinu
Kompaktni optički čvor
Fiber Deep 1RX2 Optical Node
Napajanje za PWRBlazer skalabilni optički čvor
Dual analog risiver povratnog smera (100 MHz)
Forward Receiver 1GHz
Napajanje / kontroler za optičku platformu
Napajanje / kontroler za optičku platformu
Analog Dual Return Receiver (225 MHz)
P2P Korisnički optički čvor
Optical čvor srednje veličine