ARRIS NC 2000

1.2 GHz Segmentovateľný optický node

Platforma NC 2000 optický nod je navrhnutá pre rôzne aplikácie v HFC a optickej architektúre. Vďaka svojmu vstupnému optickému portu a trom koaxiálnym výstupným portom má modulárny dizajn, vysokú výstupnú RF úroveň, 2x2 segmentáciu a možnosť namontovať na stenu alebo podstavec. K dispozícii je alternatívne prepínanie trasy, tretí výstup cez plug-in splitter a automatické riadenie zisku.


ARRIS NC 2000-Pic 1

NC 2000 Inside View


NC2000 obsahuje RF modul a tri modulové sloty, ktoré môžu byť osadené podľa požiadaviek architektúry siete - flexibilita je kľúčovým prvkom tohto uzla. Dva z týchto slotov sa najčastejšie používajú pre dopredný prijímač a digitálny spätný modul, pričom tretí slot sa bežne používa na redundanciu alebo segmentáciu. Uzol môže byť obsadený aj inými ARRIS modulmi, ako je napríklad optický prepínač, EDFA alebo DWDM transpondér, čo optimalizuje výkon a spoľahlivosť pre širokú škálu aplikácií.

Platforma môže byť vybavená prijímačmi spätného smeru a pri konfigurácii so zásuvnými SFP modulmi, ktoré sú voliteľné používateľom, podporuje vlnové dĺžky 1310 nm, 1550 nm alebo CWDM alebo DWDM. Alternatívne môže vysielač DT4000 "2-fer" prijímať dvojité RF vstupy pre dva nezávislé segmenty a SFP modul, ktorý je voliteľný používateľom na podporu ktorejkoľvek z rovnakých vlnových dĺžok.

ARRIS NC 2000-Pic 2

There are many different Return Path Transceiver Modules available.


ARRIS NC 2000

EXTRAS